Showbiz

Spiunohet Florian Mumajesi? Këngëtari i irrituar: Këtu në Shqipëri i ke falas, mos thoni që nuk jetohet

FOTO
Postimi i fundit i Flori Mumajesit ne instastory na ben shumë kuriozë të dimë se kush e ka spiunuar atë dhe për çfarë.
Featured image of article: Spiunohet Florian Mumajesi? Këngëtari i irrituar: Këtu në Shqipëri i ke falas, mos thoni që nuk jetohet Flori Mumajesi
Përditësuar:

TIRANE– U bë një kohë e gjatë që artisti shqiptar, Flori Mumajesi nuk është paraqitur te publiku shqiptar me një projekt të ri muzikor mirëpo justifikimi le ti mbetet karantinës.
Gjithsesi Flori është aktiv në Instagram aty ku poston ndonjëherë foto ose video, por ditën e sotme na ka bërë shumë kuriozë me domethënien e një story.

Më mërzisin kur thonë nuk jetohet më këtu. Si? Pse? Shqipëria është lule, më trego një vend në botë që i ka spiunët falas?’- shkruan Flori ne instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Instastory- Flori Mumajesi

Ky shkrim na vjen si surprizë pasi nuk dihet se cila është arsyeja që e ka shtyrë Florin drejt saj. Nuk dihet se kush e ka spiunuar apo përse ta kenë spiunuar. Gjithsesi duket qartë që Flori është irrituar nga një gjë…

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment