Politike

“Spiun, merresh me gra dhe iu futesh njerëzve në krevat”/ Plas keq në studio, sherr mes Mërtirit dhe Frrok Çupit, detyrojnë Vasilin të japë reklama (E PLOTË)

VIDEO
Frrok Çupi e ka ofenduar Mërtirin, ndërsa nga ky i fundit nuk i ka munguar edhe kundërpërgjigjia. 
Featured image of article: “Spiun, merresh me gra dhe iu futesh njerëzve në krevat”/ Plas keq në studio, sherr mes Mërtirit dhe Frrok Çupit, detyrojnë Vasilin të japë reklama (E PLOTË) Ergys Mërtiri dhe Frrok Çupi

TIRANË– Sherr në studio mes Ergys Mërtirit dhe Frrok Çupit. Debati, i nisur për zgjedhjet, ka degraduar në fyerje personale aq sa ka detyruar moderatoren e emisionit Eni Vasili që të kalojë në publicitet. Çupi e ka ofenduar Mërtirin, ndërsa nga ky i fundit nuk i ka munguar edhe kundërpërgjigjia.

PJESË NGA BISEDA: 

Shiko minutën e 7

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ergys Mërtiri: *qesh
Frrok Çupi: Je injorant vetë. Je kokrra e injorantit.
Ergys Mërtiri: Ti je një copë gomar. Përveç kësaj je dhe legen burrë se ke gjithë jetën që bën pisllëqe. Je marrë me spiunllëqe.
Frrok Çupi: Hë më thuaj ndonjë gjë.
Ergys Mërtiri: Të gjithë të mbajnë për spiun të sigurimit të shtetit
Frrok Çupi: Do i paguash edhe ti 10 milionë të tjera. Ma thuaj edhe njëherë ça jam unë.
Ergys Mërtiri: Ti je lëtyrë. Ti je njeri që merresh me gratë, i futesh nën fustan dhe i bën shkrime. Ky je ti! Iu futesh njerëzve në krevat.
Eni Vasili: Do ta ndërpres nëse vazhdoni kështu.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment