Showbiz

S’përmbahet vajza e Ornela Mutit/ Me kovë në kokë dhe doreza publikon foto duke bërë seks në shtrat

Nuk përmbahet vajza e Ornela Mutit, publikon foto duke bërë seks.
Featured image of article: S’përmbahet vajza e Ornela Mutit/ Me kovë në kokë dhe doreza publikon foto duke bërë seks në shtrat Naike Rivelli

Itali- Vajza e Ornella Mutit, Naike Rivelli ka rëmbyer sërish vëmendjen e të gjithëve, pasi ka publikuar foto në Instagram duke bërë seks. Vajza e aktores së njohur shfaqet  bashkë me partenerin me nga një kovë në kokë, me doreza në duar teksa kryejnë marrëdhënie seksuale.  “Seks i sigurt në 2020″,  shkuan ajo teksa publikon edhe foton. Mesa duket ajo ka marrë “masat” në këtë kohë pandemie.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk është hera e parë që Naike Rivelli publikon foto provokuese në rrjetet sociale. Pak javë më parë, ajo publikoi një tjetër foto nudo, ku shfaqej bashkë me të dashurin e saj. Bashkëngjitur kësaj fotoje, ajo  dha edhe një  ‘shuplakë’ për njerëzit që gjykojnë pozat e saj, dhe që nuk merren me krizën e thellë ekonomike që ka shkaktuar COVID-19.

J.V/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment