Showbiz

S’përmbahet Rashel Kolaneci, qëllon 27 herë me armë dhe s’i dridhet qerpiku: Më fal mami… (VD)

Rashel Kolaneci shfaqet në poligon duke qëlluar 27 herë me armë.

Shqipëri– Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive, e veshur shik dhe në formë. Fjalën e kemi për Rashel Kolanecin e cila së fundmi është shfaqur shumë ndryshe.

Ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku. “Më fal mami, jam një djalë i keq”, shkruan Rasheli krahas videos.

Duhet të themi se ajo është bërë e famshme për format e saj bombastike dhe ndiqet një numër i madhe personash në rrjetet sociale.

J.V/Dosja.al

Shto Koment