Showbiz

S’përmbahet Eliona Pitarka, më joshëse se kurrë… buzë detit (FOTO)

Eliona Pitarka publikon foton provokuese... pranë detit.
Featured image of article: S’përmbahet Eliona Pitarka, më joshëse se kurrë… buzë detit (FOTO) Eliona Pitarka

Tiranë– Më joshëse se kurrë. Kështu është shfaqur së fundmi aktorja Eliona Pitarka teksa na ka treguar format e saj trupore. Ajo ka publikuar një  fotografi joshëse, e veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, duke treguar se po shijon pushimet verore, pranë detit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese e shumë seksi  në “Instagram”. Po këtë herë në fakt ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Eliona Pitarka
J.V/Dosja.al

Shto Koment