PolitikeVirale

ME VIDEO: ‘Lirshëm’ fare… Ardi Veliu raporton për sigurinë e vendit, Spartak Braho komod sa s’bëhet, i ndjek kolegët…nga makina

Teksa Veliu fliste për krimin në vend, deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho po dëgjonte me vëmendje…por nga makina.
Featured image of article: ME VIDEO: ‘Lirshëm’ fare… Ardi Veliu raporton për sigurinë e vendit, Spartak Braho komod sa s’bëhet, i ndjek kolegët…nga makina Spartak Braho

TIRANË– Komisioni i Sigurisë i mbledhur ditën e sotme duke se ka prodhuar më shumë ‘perla’ sesa lajme. Pas deklaratës së drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu lidhur me nënën e 15-vjeçarit të dhunuar nga Policia e Shtetit, një tjetër ngjarja duket mbajtur mend.

Teksa Veliu fliste për krimin në vend, deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho po dëgjonte me vëmendje…por nga makina.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Si pasagjer, ai mbante para fytyrës telefonin dhe qetësisht dëgjonte çfarë raportonte Veliu. Më tej, në një moment, Braho del nga makina dhe shkëputet nga mbledhja, të cilën dyshojmë të ketë dëgjuar ndonjë gjë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment