ORA : 12:09 | 25 Nëntor, 2021

VD-Spaho thirrje kolegëve: Të votojmë dy amendamentet e propozuara nga Braçe

TIRANË– Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho, kërkoi nga deputetët e pranishëm në seancën e Kuvendit që të votojnë dy nga amendamentet e propozuara nga Erion Braçe. JuSugjerojmë U përjashtuan, Noka e Spaho për Dosja.al: Jemi PD, grup të ri të krijojnë bravat VD-MOMENTI/ U përplasën me Nikollën, Spaho dhe Bylykbashi largohen nga Kuvendi ‘Të … Vazhdoni me leximin e VD-Spaho thirrje kolegëve: Të votojmë dy amendamentet e propozuara nga Braçe