Showbiz

“Sot për herë të parë babai s’më uroi dot”/ Sokoll Balla prek me dedikimin, tregon kuptimin e veçantë të emrit të vajzës: Brooklyn-Sayuri më ledhatonte, në ditelindjen tonë të parë bashkë

Balla, në foton ku shfaqet me vajzën në krah ka dedikuar fjalë preks për mungesën e të atit dhe prezencën për here të parë të së bijës.
Featured image of article: “Sot për herë të parë babai s’më uroi dot”/ Sokoll Balla prek me dedikimin, tregon kuptimin e veçantë të emrit të vajzës: Brooklyn-Sayuri më ledhatonte, në ditelindjen tonë të parë bashkë Sokol Balla

TIRANË– Gazetari Sokol Balla në ditën e tij të lindjes ka zgjedhur të postoj në rrjetet sociale një foto me vajzën e tij, e cila erdhi në jetë disa muaj më parë.

Balla, në foton ku shfaqet me vajzën në krah ka dedikuar fjalë preks për mungesën e të atit dhe prezencën për here të parë të së bijës.


Emrin e dytë e ka Sayuri: Lule e Vogël, ne Japonisht. Ne kujtim të tim eti. Sot ne ditëlindje, për herë të parë në 48 vjet Babi s’më uroi dot. Po sot Brooklyn-Sayuri më ledhatonte, në ditëlindjen tonë të parë bashkë. Dhe engjëjt për pak çaste zbritën në tokë. Babi bashkë me ta’- shkruan Balla.

(d.k/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment