Showbiz

Sot martohet, ja fustanet që ka zgjedhur Jonida Vokshi, Ami i nxjerr edhe video nga ceremonia

Deri më tani çifti ia ka dalë që të mos zbulojë detaje nga dasma por Amarda Toska duket se ia ka prishur pak planet.
Featured image of article: Sot martohet, ja fustanet që ka zgjedhur Jonida Vokshi, Ami i nxjerr edhe video nga ceremonia Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

TIRANË– Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi do të martohet ditën e sotme me producentin Besnik Krapi.

Deri më tani çifti ia ka dalë që të mos zbulojë detaje nga dasma por Amarda Toska duket se ia ka prishur pak planet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një postim në ‘Instagram’ Ami ka nxerrë dy fustane të cilët po bëhen gati për ti ndenjur sa më mirë nuses, madje ka publikuar video edhe nga vendi ku do të zhvillohet ceremonia.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment