KRYESORET
Art&Argëtim

Sot favorizohen të papunësuarit! Mos humbisni asnjë mundësi, horoskopi ditor

13 Janar 2022, 06:07 Nga DOSJA
Sot favorizohen të papunësuarit! Mos humbisni asnjë mundësi,

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme të enjten.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri, veçanërisht nëse po shijoni një histori dashurie prej disa kohësh, keni nevojë për më shumë siguri. Nga ana tjetër, në punë ka disa ngjarje të paparashikuara për t’u zgjidhur, ndaj kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Do të përjetoni emocione të bukura në dashuri falë ndikimit të Hënës! Në punë, gjatë pasdites do të keni disa ide të reja.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Të enjten duhet të jetoni ashtu sic e ndjeni, pa hezituar që të bëni gjërat që doni me gjysmën tuaj më të mirë. Në punë, mos i nënvlerësoni propozimet apo marrëveshjet e reja.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Një ditë e rëndësishme do të jetë të enjten për marrëdhëniet ndërpersonale, ndaj përfitoni nga kjo! Nga ana tjetër, në punë duhet të flisni qartë nëse gjërat nuk shkojnë sic duhet.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Nëse ka pasur ndonjë diskutim në romancën tuaj, merrni frenat e situatës në dorë dhe zgjidhni cdo gjë. Në punë, po vijnë lajme të reja, ndaj mos nënvlerësoni asnjë propozim.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri, dita do të fillojë mirë falë ndikimit të Hënës. Në punë, nëse një ambient i caktuar është afër jush, merrni parasysh mundësinë e eksperimentimit me ide të reja.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Romanca juaj po ecën mirë dhe nuk ka probleme, por momentet e bukura do t’i përjetoni të dielën. Nga ana tjetër, në punë do të ketë lajme të reja ndërsa favorizohen të vetëpunësuarit.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Në dashuri rekomandohet kujdes, sidomos nëse keni diskutime me partnerin tuaj. Nga ana tjetër në punë nuk ju mungon vendosmëria dhe vullneti, por duhet të shikoni nëse të tjerët mendojnë si ju.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Të enjten është një tjetër ditë interesante për ndjenjat, ndaj nëse jeni beqar mos hezitoni të shikoni përreth për të gjetur gjysmën tuaj. Në punë, keni shumë energji, idetë dhe propozimet janë në rrugë e sipër në muajt në vijim.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri, Hëna do të jetë e favorshme për disa ditë ndaj do të përjetoni momente të këndshme. Në punë, keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra të reja, por duhet të hidhni një sy nga shpenzimet.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri të enjten keni nevojë për një kujdes shtesë, qëndroni larg diskutimeve të kota! Në punë, edhe nëse nuk do të arrini shumë, mos u dorëzoni.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?