Horoskopi

Sot do keni lehtësim traumash! Meri Shehu bën PARASHIKIMIN: Energjitë negative që iu kanë sëmurur shpirtin do largohen, kujdes nga…

Fundjava e fundit për muajin Mars dhe në këtë periudhë të vështirë lehtësimi i traumave do jetë i rëndësishëm.
Featured image of article: Sot do keni lehtësim traumash! Meri Shehu bën PARASHIKIMIN: Energjitë negative që iu kanë sëmurur shpirtin do largohen, kujdes nga… Astrologia Meri Shehu

Nga Meri Shehu: HENE E PLOTE NE PESHORE TE DIELEN NE MBREMJE- LEHTESIM NGA TRAUMAT

Fundjava e fundit per Muajin Mars dhe ne kete periudhe te veshtire lehtesimi i Traumave do jete i rendesishem. Nga njera ane ndikimi i cliesise zjarr dhe ajer dhe nga ana jeter kombinimet e planeteve me asteroidet e Kentaurve do jene te fuqishem

Si e nenkuptojme lehtesimin e traumave ??

1 Floga e shpirtit dhe e ndjenjave behet terapi dhe udheheqes ne rrugen tone
2Duhet te ruajme zjerrin e krijimit
3Te shmangim kritiken me shpirtvogelsi
4Besim i fuqishem tek e ardhmja
5Mendimet tona negative dalin si pengese dhe eresojne ndricimin e henes se Plote ne Peshore ne mbremjen e se Dieles
6Drita shpirterore rrezikon nga energji te errta ,ndikime negative dhe mendime pesimiste, fobi dhe fiksime

Mbremjen e se Dieles Hena e plote ne Peshore do sjelle mesazhe te rendesihme Por do flasim ne shkrimin e rradhes per kete ndikim

Dashi
Nje lehtesim nga nje traume e shkaktuar ne femijeri apo ne dashuri do vij kete fundjave per ju Ky lehtesim do beje te jeni me te cliruar nga komplekset

Demi
Pervoja te veshtira nga endrat e kqija apo energjite negative qe ju kane semurur shpirtin do fillojne te lehtesohen per shenjen tuaj dhe kjo do sjell perparim ne plane ejeten tuaj

Binjaket
Probleme te shkaktuara nga trauma te mos realizimit ne shoqeri e qellime si dhe reputacionit te ulet do ndreqen kete periudhe dhe do merrni inisiativa te rendesishme

Gaforrja
Trauma te shkaktuara ne familje nga nena apo nga babai do gjejne nje zgjidhje apo do marrin nje pergjigje qe ju te vazhdoni perpara ne karriere apo ne martese

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Luani
Ceshtje te veshtira qe ju kane lodhur me ligjin shkollen udhetimet apo nje femije apo nje martese te dyte apo qe i keni dhene nje shans te dyte do sqarohen dhe do merrni me guxim

Virgjeresha
Ceshtje te ndjenjave te forta shpirterore dhe erotike qe ju kane traumatizuar do ju clirojne nga kapja e fuqishme qe ju kane bere duke ju bere debitore ndaj vetes tuaj per shume vite Po keshtu ceshtje borxhesh do qetesohen

Peshorja
Jeni afer drites por keni akoma perball nje traume te shkaktuar nga nje partner ne cift bashkepuntor apo antagonistet tuaj .Do arrini ti kaperceni per te gjetur paqen me veten tuaj

Akrepi
Trauma qe lidhen me punen dhe jeten e perditshme qe ju ka trazuar me paqendrueshmerine e saj do sqarohen Po keshtu edhe trauma qe lidhen me shendetin

Shigjetaret
Jeni ne fazen ku frika dhe fobia ti perkushoheni nje ndjenje apo marrdhenie erotike duhet te kapercehet pasi ju eshte kthyer ne traume dhe nuk po jetoni dot jeten dhe forcen tuaj krijuese

Bricjapi
Nje veshtiresi ne jeten familjare qe lidhet me marrdheniet me dike te afert dhe ku keni kapercyer kufirin e familjaritetit do filoj te lehtesohet per ju si barre e rende qe ju ka rene

Ujori
eshira per te komanduar me zgjuarsine tuaj ju eshte kthyer ne traume qe nuk e gjeni dot dike me aftesite tuaja Sot kjo traume do lehtesohet duke pranuar edhe njerez qe nuk jane ne nivelin tuaj te inteligjences po mund te kene nje talent tjeter

Peshqit
Ideja e heroit qe e keni ne subkoshience ju eshte kthyer ne traume qe tashme do ta kaperceni pasi cdo heroizem mbart jo vetem sakrifice por edhe falimentim
per parashikime te detajuara te jetes personale punes dahsurise shendetit

Shto Koment