Politike

Soreca mbikëqyr qendrat e votimit në minutat e fundit: Ka pasur probleme në aparatet, mbyllja e votimit është vetëm fillimi

Ai është shprehur se mbyllja e procesit të votimit është vetëm fillimi.
Featured image of article: Soreca mbikëqyr qendrat e votimit në minutat e fundit: Ka pasur probleme në aparatet, mbyllja e votimit është vetëm fillimi Luigi Soreca

TIRANË– Ambasadori i BE-së Luigi Soreca vetëm pak minuta nga mbyllja e procesit të votimit ka qenë i pranishëm tek ‘Liceu’ për të shikuar procesin e votimit.

Ai është shprehur se mbyllja e procesit të votimit është vetëm fillimi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Soreca: Nuk ka radhë, dhe 8 minuta. Si e keni menaxhuar këtë pjesë? Tani faza e parë mbaron, dhe më pas do të vijojë faza e dytë. Puna juaj mbaron këtu. Shumë mirë, ishte kënaqësi. Ka pasur probleme në aparatet. Skuadrat tona do të bëjnë të njëjtën gjë që po bëj unë. Do të mbikqyrin procesin e votimit. Mbyllja e votimit është vetëm fillimi.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment