Politike

Sonila Meço tregon arsyet pse shkoi në vilën e Kryemadhit, ‘sfidon’ Ramën: Jam gati të të vij në Surrel (VD)

Sonila Meço ka dhënë arsyet pse shkoi në vilën Kryemadhit për të zhvilluar intervistë. Ajo është shprehur se është e gatshme të hyjë edhe në vilën e Edi Ramës në Surrel.

Tiranë-  Gazetarja Sonila Meço për emisionin e bërë në vilën e Monika Kryemadhit në Gjirin e Lalzit, ka deklaruar se kjo është puna e saj si gazetare që të bëjë intervista.  Meço tha se është e gatshme të hyjë edhe në vilën e Edi Ramës në Surrel.

 “Kam bërë shumë programe përgjatë karrierës sime dhe bashkë kemi realizuar shumë intervista. Dua t’i rikthehem një momenti, që e kam edhe sqarim për publikun. Ne kemi realizuar një emision veror sëbashku dhe kam ardhur në vilën tuaj në Gjirin e Lalzit dhe në mënyrë krejt abuzive e shoh në portale të ndryshme si akuzë të ngritur ndaj meje. E para sqaroj publikun se detyra e një gazetari është të informojë. Unë kam hyrë në vilën e Gjirit të Lalzit, jam gati nesër të hyj edhe në vilën e Surrelit të zotit Rama dhe në vilën e çdo politikani shqiptar për të treguar dhe dëshmuar. Mund të hyj për një emision veror, për një investigim, mu hap dera në Gjirin e Lalzit.”, u shpreh ajo. 

J.V/Dosja.al

  • Kryemadhi sfidon hapur Bashën: Të jem si ty shkoj në zgjedhje me Edi Ramën
  • Një Koment në “Sonila Meço tregon arsyet pse shkoi në vilën e Kryemadhit, ‘sfidon’ Ramën: Jam gati të të vij në Surrel (VD)

    1. Oj personalitete e karzetarise te them miqesisht mos shko se Rama nuk ta ben vete do te fuse ndonje nga rojet qe jane fshatar qe skane pare e nuhatur kurre parfume ne vagine dhe do ta bejne copash qe mos kesh me se me cfare te fitosh

    Shto Koment