Showbiz

Soni Malaj dhe Ori Nebiaj përloten live, çfarë iu kujtoi performanca e vajzës (VD)

Soni Malaj dhe Ori Nebiaj përloten live, pasi kënga që u këndua nga Vlera Krasniqi ishte një dedikim për babain.
Featured image of article: Soni Malaj dhe Ori Nebiaj përloten live, çfarë iu kujtoi performanca e vajzës (VD) Soni Malaj dhe Ori Nebiaj

Tiranë- Këngëtarja shqiptare Soni Malaj dhe moderatorja Ori Nebiaj janë përlotur në show-n “Top Talent” në Top Channel. Ato janë përlotur pasi kanë dëgjuar Vlera Krasniqin, të këndonte baladën e Christina Aguliera-s, me titullin “Hurt”, këngë që i dedikohet babait të këngëtares së famshme. Pas duartrokitjeve, Soni tha se kjo ishte kënga që Christina ja ka kushtuar të atit, që mesa duket i ka kujtuar babain e saj.

“Kjo është një këngë që Christina Aguliera ia ka kushtuar të atit…”, u shpreh Soni Malaj e përlotur. Ndërsa Ori Nebiaj u shpreh: “Për të gjitha ne gocat e babait…”

Edhe kjo e fundit  nuk e ka babain e saj, pasi është ndarë nga jeta.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

#Repost @toptalent.tch Soni përlotet teksa dëgjon “Hurt” të Christina Aguilera në zërin e Vlerës. @soni_malaj @topchannelalbania @ori_nebijaj @hervinculi @olticurri @jonidavokshiofficial @amucaj

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

J.V/Dosja.al

Shto Koment