Showbiz

“S’na ndajnë dot”, Zerka dhe Ronela rikthehen fuqishëm, këngëtarja ‘lëshon dorën’ dhe nxjerr videon (VD)

Zerka ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me një kitarë në dorë dhe paralajmëron një këngë të re.
Featured image of article: “S’na ndajnë dot”, Zerka dhe Ronela rikthehen fuqishëm, këngëtarja ‘lëshon dorën’ dhe nxjerr videon (VD) Ronela Hajati dhe Young Zerka

Dy këngëtarët shqiptarë Ronela Hajati dhe Young Zerka, të cilët janë përfolur edhe për një lidhje sentimentale do të rikthehen me surpriza.

Zerka ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me një kitarë në dorë dhe paralajmëron një këngë të re.

Foto e publikuar nga Young zERKA

Përsa i përket përmbajtjes, siç shkruan InTv, ylli shqiptar ka preferuar të mbetet misterioz, ndërsa nga ana tjetër Ronela e ka lëshuar pak dorën.

Këngëtarja e hiteve ka publikuar një video dhe e ka lënë publikun të shijojë pak nga kënga e saj më e re.

S’munden me na nda se kena na dashni,”– dëgjohet ndër të tjera në videon e Ronelës. Mos vallë dyshja po përgatisin një bashkëpunim?

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Can’t wait to share with you my new song!!! 😎 @tull_productions @eri.dee

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(f.m/dosja.al)

Shto Koment