Showbiz

“S’mund të shash burrin tim”, Ajola Xoxa sherr me komentuesin (FOTO)

Askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun Veliaj në rrjetet sociale të bashkëshortes së tij Ajola Xoxa.
Featured image of article: “S’mund të shash burrin tim”, Ajola Xoxa sherr me komentuesin (FOTO) Erion Veliaj, Ajola Xoxa

TIRANË- Askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun Veliaj në rrjetet sociale të bashkëshortes së tij Ajola Xoxa. Këtë gjë e ka dëshmuar më së miri kjo e fundit në një postim të fundit që ka bërë. Ajola ka publikuar një foto me kryebashkiakun Veliaj dhe komentet në atë foto nuk kanë qenë të gjitha pozitive, pasi ajo ka zgjedhur opsionin “delete” për këto komente.

Ajola Xoxa, Erion Veliaj

Ky veprim i Ajola Xoxës nuk i ka pëlqyer një prej komentuesve, të cilët e kanë pyetur sërish se pse ajo i fshin komentet negative. ““Pse fshin komentet negative🤣🤣”, i shkruan ndjekësi. “Sepse nuk mund të shash bashkëshortin tim në faqen time”, ia kthen Ajola.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment