Showbiz

“S’mund ta refuzoja këtë këngëtare”, Rozana Radi rikthehet në ‘Kënga Magjike’

Lajmi është konfimuar nga vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku njofton se tanimë do të rikthehet si tekstshkruese, pasi nuk mund të refuzonte këngëtaren Marsela Çibuku.
Featured image of article: “S’mund ta refuzoja këtë këngëtare”, Rozana Radi rikthehet në ‘Kënga Magjike’ Rozana Radi

TIRANË- Rozana Radi do jetë sërish pjesë e festivalit “Kënga Magjike”. Lajmi është konfimuar nga vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku njofton se tanimë do të rikthehet si tekstshkruese, pasi nuk mund të refuzonte këngëtaren Marsela Çibuku.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jam shumë, por shumë e lumtur që një këngëtare me një karakter shumë të fortë artistik si Marsela Çibukaj me rikthehu pas 1 viti pauzë si autore tekstesh në ‘Kënga Magjike’. A mundet një kompozitor a një tekstshkrues të refuzojë një zë si Marsela? E dua shumë këtë artiste dhe më besoni që i kam dhënë shpirtin në këtë këngë”, ka shkruar ajo.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment