Aktualitet

‘Skifterat’ ia vunë syrin! Vidhet gjatë natës ‘Range Rover’ luksoz në Memaliaj, ishte në pronësi të një gruaje

Automjeti tip ‘Range Rover’ është vjedhur në Memaliaj.
Featured image of article: ‘Skifterat’ ia vunë syrin! Vidhet gjatë natës ‘Range Rover’ luksoz në Memaliaj, ishte në pronësi të një gruaje Range Rover

GJIROKASTËR– Gjatë natës së djeshme në fshatin Krahës të Bashkisë Memaliaj është vjedhur një automjet tip ‘Range Rover’. Mjeti është në pronësi të shtetases me inicialet F.H.  Grupi hetimor dhe policia po vijojnë punën për kapjen dhe identifikimin e autorëve.

NJOFTIMI I POLICISE:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjatë natës,në fshatin Krahës,Njesia Administrative Krahës, Bashkia Memaliaj, kanë vjedhur autoveturën e tipit Range Rover,me targa AA050ZD, në pronësi të shtetases F.H.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment