Aktualitet

‘Skenë krimi!’/ U qëllua disa herë me pistoletë dhe vdiq në spital, pamje nga vendi ku u vra 27-vjeçari në Tiranë

Policia e Shtetit ka rrethuar me shirita vendin e ngjarjes, ndërsa grupi hetimor po inspekton skenën e krimit.
Featured image of article: ‘Skenë krimi!’/ U qëllua disa herë me pistoletë dhe vdiq në spital, pamje nga vendi ku u vra 27-vjeçari në Tiranë Pamje nga vendngjarja

TIRANË– Dalin pamjet e para nga vendi ku u vra 27-vjeçari Mehmet Qema. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme Policia e Shtetit ka rrethuar me shirita vendin e ngjarjes, ndërsa grupi hetimor po inspekton skenën e krimit.

Pamje nga vendngjarja

Në njoftimin zyrtar, Policia thotë se vrasja ndodhi në rrethana ende të paqarta, por dyshohet për një konflikt mes disa personave që ka agravuar në përdorimin e armëve të zjarrit.

Pamje nga vendngjarja

Ndërkohë që vijon puna për kapjen e autorit, 7 persona janë shoqëruar deri tani në Komisariat pasi dyshohet se kanë dëshmuar vrasjen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Viktima nga ana tjetër rezulton pa precedent të mëparshën penalë.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment