AktualitetVirale

SKENË alla “Jackie Chan”/ MOMENTI kur 22-vjeçari hidhet si “Spidermen”, futet nga dritarja dhe parandalon tragjedinë në mes të Tiranës

VIDEO
Siç duket edhe nga pamjet i riu ka kërcyer dhe është futur nga dritarja duke neutralizuar shoferin Nertil Qazimi. E gjithë skena duket si e shkëputur nga një film aksion.
Featured image of article: SKENË alla “Jackie Chan”/ MOMENTI kur 22-vjeçari hidhet si “Spidermen”, futet nga dritarja dhe parandalon tragjedinë në mes të Tiranës Nertil Qazimi

TIRANË- Dosja.al ka siguruar videon e momentit epik, në të cilin 22-vjeçari Klodian Elqeni, parandaloi tragjedinë në mes të sheshit “Skënderbej”.


Siç duket edhe nga pamjet i riu ka kërcyer dhe është futur nga dritarja duke neutralizuar shoferin Nertil Qazimi. E gjithë skena duket si e shkëputur nga një film aksion, ku protagonist kryesor është aktori i njohur Jackie Chan. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(k.m/dosja.al)

Shto Koment