Kuriozitete

Skenat horror në filmat më të frikshëm që ndiqen në Netflix(FOTO)

Për shumë njerëz që parapëlqejnë filmat romantik mund të duket shumë po shumë e çuditshme të shpenzosh kohën për filmat horros, por në të vërtetë për disa të tjerë nuk shpjegohet kështu.

TIRANË-  Të rinjtë por  jo vetëm janë shumë të apasionuar pas filmave. Edhe pse shumica prej tyre pëlqejnë filma romatik, jo  me skena të frikshme apo dhunë, të tjerë i pëlqejnë filmat me skena horrori dhe krime.

Sot në këtë artikull dosja.al do i’iu tregojë disa prej pamjve horros  në filmat më të frikshëm që mijëra  njerëz shohin  në Netflix ditët e sotme.

Për shumë njerëz që parapëlqejnë filmat romantik mund të duket shumë po shumë e çuditshme të shpenzosh kohën për filmat horros, por në të vërtetë për disa të tjerë nuk shpjegohet kështu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: esquire

A.C/Dosja.al 

Shto Koment