Showbiz

Skena të ndryshme, poza të ngjashme! Me Pirron në piano, Elvana ‘rikrijon’ skenën e famshme të Dua Lipës me Elton John

FOTO
Dosja.al vuri re që pozat e Elvanës dhe Pirros janë të ngjashme me atë të këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Elton John në Oscars.
Featured image of article: Skena të ndryshme, poza të ngjashme! Me Pirron në piano, Elvana ‘rikrijon’ skenën e famshme të Dua Lipës me Elton John Elvana Gjata, Pirro Çako, Dua Lipa dhe Elton John

TIRANË– Elvana Gjata dhe Pirro Çako mbajtën një ‘mini’ koncert dy ditë më parë në emisionin ‘Soiree’. Elvana këndoi gati çdo këngë të albumit të saj të fundit ‘Çelu’. Me disa veshje, skenografi të ndryshme, Elvana shkëlqeu.

Mirëpo, Dosja.al vuri re që pozat e Elvanës dhe Pirros janë të ngjashme me atë të këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Elton John në Oscars. Ndryshimi është skena madhështore e çmimeve Oscar dhe emisionit ‘Soiree’, si dhe veshja mahnitëse e Duas ndryshe nga ajo e Elvanës.

Dua Lipa dhe Elton John këtu:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Elvana Gjata dhe Pirro Çako këtu:

Për ne është e ngjashme, si ju duket ju?

(a.b)/dosja.al

Shto Koment