Showbiz

“Skandaloze, ikin në plazh”/ Iu përvesh keq Arbanës dhe Jonidës, Aulona Musta ha ‘fjalët’ dhe vesh bikinit, merr rreze dielli me bashkëshortin e të bijën buzë Durrësit, nuk mungon peshku

Pak javë më parë Aulona Musta postoi një mesazh ‘thumbues’ në Instagramin e saj për të githë ata që frekuentuan plazhin gjatë karantinës, e në atë periudhë ishte moderatorja Arbana Osmani dhe këngëtarja Jonida Maliqi ato të cilat shkuan në bregdet. Mirëpo rolet janë ndërruar pasi tashmë është vetë Aulona ajo e cila ka zgjedhur të pushojë disa ditë në bregdet.
Featured image of article: “Skandaloze, ikin në plazh”/ Iu përvesh keq Arbanës dhe Jonidës, Aulona Musta ha ‘fjalët’ dhe vesh bikinit, merr rreze dielli me bashkëshortin e të bijën buzë Durrësit, nuk mungon peshku Aulona Musta
Përditësuar:

TIRANE– Moderatorja Aulona Musta ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj në një resort buzë detiti në Durrës. Aulona ka postuar foto dhe video nga vendi ku po pushon, aty ku duket se nuk i ka lënë pas dore edhe ushtrimet fizike të cilat i ka vazhduar edhe gjatë karantinës kur qëndronte në shtëpi.

Me bikini, e vajosur, duke marrë rreze dielli, e duke ngrënë peshk, Aulona duket se po kalon për mrekulli në plazh pas muajsh në karantinë.

Mirëpo nëse nuk e kujtoni, ishte pikërisht Aulona ajo e cila javë më parë postoi një video në Instagram aty ku i cilësonte si skandaloze veprimet e personave që kishin thyer karantinën duke zgjedhur të relaksoheshin në vilat e tyre buzë detit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në videon e publikuar javë më parë moderatorja shprehej se kjo gjë ishte skandaloze duke mos përmendur emrat e personave për te cilet po fliste.

Arbana ia ktheu ironinë, gjithashtu pa e përmendur me emër, se karantina disa persona i ka bërë xhelozë.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment