Politike

Skandaloze/ Frrok Çupi intimidon LIVE Grida Dumën: Je vajzë e bukur, ke ndonjë fjalë për Evropën… ish-deputetja e përballon me forcë: Jeni llum!

Frrok Çupi e ka cilësuar Dumën si një vajzë të bukur, ndërkohë që ajo nuk ia ka kursyer edhe përgjigjen.
Featured image of article: Skandaloze/ Frrok Çupi intimidon LIVE Grida Dumën: Je vajzë e bukur, ke ndonjë fjalë për Evropën… ish-deputetja e përballon me forcë: Jeni llum! Frrok Çupi dhe Grida Duma

TIRANË– Degradon në ofendime seksiste debati mes analistit Frrok Çupi dhe ish-deputetes Grida Duma. Çupi e ka cilësuar Dumën si një vajzë të bukur, ndërkohë që ajo nuk ia ka kursyer edhe përgjigjen.

PJESË NGA EMISIONI:

Frrok Çupi: O Grida me mua e ke? Po ti je një fjalë e vogël moj.

Grida Duma: Unë do të të kthehem ndryshe

Frrok Çupi: Je shumë simpatike dhe duhet të thuash gjëra simpatike për Europën. Ç’ke për të thënë thuaje në Parlament.

Grida Duma: Ka dhjetra vite që nuk bëhemi Europian, se marrëdhënia më e rëndësishme është me gruan.

Frrok Çupi:Po s’të kam grua ti moj. Burrin në shtëpi e fyen ti? Nuk fyen as burri. Por kur e fyeva? Rama po i ngre shumë gratë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grida Duma: Që kur gratë marrin pjesë në politikë. Kur ndalon një skandal që ta kapin si ta kapin, pastaj ti je fundi i kavallit për të dëgjuar. Ti je i mbaruar. Nuk barazohesh dot me askënd ti. E di pse të kursej dhe llumin si puna jote?

Frrok Çupi:Çoje në shtëpi llumin.

Grida Duma: Sa herë ndjeheni keq fyeni personalisht. Keni vite që pështyni ju. Flisni me respekt. Ka vetëm një mënyrë, nuk të kthehem personalisht se nuk bie në nivelin tënd. Çështja është që po e mbysni këtë vend. Mendon që duke më fyer mua, ul ritmin e këllirave në vend

Frrok Çupi: Ça thua më?

Grida Duma: Ke në historik pisllëqe që nuk t’i them këtu. Paguhesh për të bërë këtë mënxyrë për të fyer një grua. O kategori llumi. Ti e ke lavdërim këtë. E di sa shumë njoh njerëz si ti. Lëre ça nuk duron ti. Ti nuk meriton asgjë. Madje duhet kërkuar falje. Do gjendet një mënyrë, përndryshe do të gjendet një mënyrë tjetër…

Frrok Çupi: Do pushosh ti apo jo? Unë nuk kam punë me gratë, kam ardhur për Europën.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment