Showbiz

SKANDALI i trafikimit të fëmijëve, rasti ‘Jeffrey Epstein’/ Anonymous nxjerr sekretet, Donald Trump, Ivanka, Naomi Campbell, Will Smith dhe shumë të famshëm janë përfshirë në këtë rrjet

Skandali i biznesmenit Jeffrey Epstein mori shumë vëmendje sa që jane publikuar edhe emrat e personazheve të tjerë të famshëm që ishin pjesë e këtij rrjeti trafikimi.
Featured image of article: SKANDALI i trafikimit të fëmijëve, rasti ‘Jeffrey Epstein’/ Anonymous nxjerr sekretet, Donald Trump, Ivanka, Naomi Campbell, Will Smith dhe shumë të famshëm janë përfshirë në këtë rrjet Dosnald Trump, Anonymous dhe Naomi Campbell
Përditësuar:

AMERIKE– Anonymous ka postuar një video aty ku ka zbuluar marrëdhëniet e personaliteteve të njohura me rrjetin e trafikimit të fëmijëve Jeffrey Epstein. Këta emra përfshinin Ivanka dhe Ivana Trump, Naomi Campbell, Chris Evans, Mick Jagger, Will Smith, e shumë të tjerë.

Lista me qindra emra u ngarkua përmes një skedari në faqen e Anonymous nën emrin “Libri i zi i Jeffrey Epstein”, dhe në të ata ekspozuan të gjithë njerëzit që morën pjesë në festat e organizuara nga Jeffrey Epstein, aty ku thuhej se ai “rekrutonte fëmijët”.

Jeffrey

Rasti i Jeffrey Epstein mori shumë vëmendje sa që Netflix publikoi ​​një dokumentar në lidhje me të. Pasi u zbulua se ishte fajtor, biznesmeni thuhet se ka kryer vetëvrasje në mënyrë që të mos lejonte të zbuloheshin informacione për të tjerët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Anonymous kërcënoi drejtpërdrejtë Presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, emri i të cilit gjithashtu u shfaq në listën e lartpërmendur dhe është akuzuar për përdhunimin e të miturve.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment