Rajoni

Skandal/ Mësueses nga Shkupi i dalin fotot nudo në Facebook

Shkak për largimin e saj ka qenë publikimi i fotografive dhe incizimeve të veta erotike në Facebook, kurse tashti prindërit kërkojnë largimin edhe nga shkolla “Llazo Angellovski”.

MAQEDONI E VERIUT- Prindërit e nxënësve në Shkollën ‘’Llaze Angellovski’’ në lagjen “Lisiçe e re” e Shkupit janë të revoltuar për shkak të angazhimit në shkollën e tyre të një mësueseje, e cila më herët ka qenë e larguar nga puna në Kumanovë.

Shkak për largimin e saj ka qenë publikimi i fotografive dhe incizimeve të veta erotike në Facebook, kurse tashti prindërit kërkojnë largimin edhe nga shkolla “Llazo Angellovski”.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

S’ dihet ende nëse do të ketë një tjetër pushim të mësueses, po prindërit janë mjaft të vendosur, që ajo s’ duhet të jetë më pjesë e shkollës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment