Showbiz

S’kam pasur ëndrra erotike me…”/ Miley Cyrus bën deklaratën SHOKUESE: Fatkeqësisht nuk bëra dot seks me Dua Lipën 

Ndërkohë Miley u përgjigj se nuk e kanë pasur rastin ta bëjnë. Po ashtu ajo ka thënë se nuk dëshiron të bëjë seks me Lipën pasi e konsideron si shoqe.
Featured image of article: S’kam pasur ëndrra erotike me…”/ Miley Cyrus bën deklaratën SHOKUESE: Fatkeqësisht nuk bëra dot seks me Dua Lipën  Dua Lipa dhe Miley Cyrus

SHBA– Këngëtarja e njohur Miley Cyrus, ka bërë një deklaratë në lidhje me Dua Lipën, ku dhe ka gabitur me fjalët e saj. E ftuar në emisionin “Stern Show”, moderatori bazuar në këngën e tyre që u publikua para disa ditësh , e ka ngacmuar duke i thënë se duket sikur po bën seks me Duan në klip. Ndërkohë Miley u përgjigj se nuk e kanë pasur rastin ta bëjnë. Po ashtu ajo ka thënë se nuk dëshiron të bëjë seks me Lipën pasi e konsideron si shoqe.

“Nuk bëmë seks. Dua Lipa ma kujton vazhdimisht këtë gjë. Në fakt nuk kam pasur kurrë ëndrra erotike me Duan. Nuk munda të bëja seks me të fatkeqësisht. Në fakt, nuk dua aq shumë të bëj seks me të, sepse e njoh shumë mirë si shoqe. Por po pretendoj se kemi bërë seks, sepse kemi shumë pamje të tilla në videoklipin tonë. Kështu që është thjesht manipulim. Por dua të bëj seks me të gati-gati 5%. Tani që po mendoj për këtë, akoma më shumë dua ta bëj. Dua është super-seksi! Ka pasur shumë gjëra që nuk kam dashur t’i bëj, por kur i kam pasur më pas përpara meje kam vazhduar. Nuk e di”,- është shprehur Miley Cyrus.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa,  kanë publikuar me 27-nëntor projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe me videklip.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment