Politike

‘S’ka shanse të takohet Rama me Bashën’, Duka vendos bast me Eni Vasilin: Deri tek dreka jam…

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar tha se një takim Rama-Basha nuk kishte shanse që të ndodhte, në të kunërt do të "paguante" pjesën e tij të bastit. 
Featured image of article: ‘S’ka shanse të takohet Rama me Bashën’, Duka vendos bast me Eni Vasilin: Deri tek dreka jam… Agron Duka

TIRANË– Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në “Open” është pyetur nga moderatorja Eni Vasili se çdo të bënte nëse kryedemokrati Lulzim Basha do të takohej me kryeministrin Edi Rama. 

Duka fillimisht tha se një takim i tillë nuk kishte shanse që të ndodhte, në të kunërt do të “paguante” pjesën e tij të bastit. 

DEBATI NË STUDIO:

Agron Duka: Nuk ka shanse të ndodhë një tjetër takim Rama-Basha.

Eni Vasili: Po nëse ndodh?

Agron Duka: Unë jam mësuar të humb.

Eni Vasili: Çfarë do bëni nëse ndodh?

Agron Duka: Deri tek dreka jam, një drekë do të të japë ty dhe jemi një rregull. Nëse Basha takohet me Ramën do të gjykohet nga të gjithë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment