Showbiz

S’ka më dyshime! Vajza e ministrit Peleshi shfaqet në makinë me Romeo Veshajn, konfirmon lidhjen me aktorin

VIDEO
Me një muzikë në sfond, dyshja shihen të qetë krah njëri-tjetrit, ndërsa destinacioni se për ku janë nisur nuk dihet ende. Të jetë kjo një video që konfirmon lidhjen mes tyre?
Featured image of article: S’ka më dyshime! Vajza e ministrit Peleshi shfaqet në makinë me Romeo Veshajn, konfirmon lidhjen me aktorin Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi

TIRANË– Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia është shfaqur për herë të parë në public krah aktorit Romeo Veshaj. Pas disa muajve që dyshja kanë trazuar zërat në rrjet, pasditen e sotme, Peleshi ka publikuar një video ku shihet në një makinë me Veshajn.

Me një muzikë në sfond, dyshja shihen të qetë krah njëri-tjetrit, ndërsa destinacioni se për ku janë nisur nuk dihet ende. Të jetë kjo një video që konfirmon lidhjen mes tyre?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto janë pamjet e para që publikohen hapur në rrjet pas shumë e shuëm fotove ku dyshja janë munduar të mbulojnë njëri-tjetrin. Romeo Veshaj është angazhuar edhe në skuadrën e Partisë Socialiste në Vlorë. Gjatë gjithë fushatës ai është parë krah Damian Gjiknurit.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment