Horoskopi

S’ka lajme të mira! Parashikimi i horoskopit për sot, shtyni çdo takim që keni lënë për këtë të hënë, deri në…

Ky është horoskopi për sot, e hënë 22 mars 2021. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
Featured image of article: S’ka lajme të mira! Parashikimi i horoskopit për sot, shtyni çdo takim që keni lënë për këtë të hënë, deri në… Foto Ilustruese (Horoskopi)

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Do të jetë një fillim i fortë i javës për shkak të Hënës së favorshme. Beqarët do të kenë mundësi të përfshihen, ashtu si çiftet që do të jenë në gjendje të magjepsin njëri-tjetrin.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Jupiteri kundër, do të komplikojë gjërat për ju këtë të hënë. Ju do të donit ta fillonit mëngjesin me një lajm të mirë, por nuk do të ndodhë. Mos u shqetësoni, pasdite gjërat do të riorganizohen dhe do t’ju lejojnë të përfundoni një projekt të rëndësishëm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Këtë të hënë mos kini frikë të guxoni, më në fund Jupiteri është në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë të bëni zgjedhjet më të mira për ju dhe të dashurit tuaj. Mbrëmja e mirë për dashuri.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Për fat të mirë,kjo e hënë do të jete shumë freskuese dhe ju po bëheni gati ta filloni këtë ditë të re me stimujt e duhur. Në dashuri, gjithçka do të jetë mirë sidomos pas sqarimit që u bë këto ditë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Jupiteri do të hyjë në shenjë dhe këtë të hënë do të shihni disa të mira. Mëngjesi do të jetë super dhe do të jeni në gjendje të viheni re nga dikush që është person i rëndësishëm për ju. Në dashuri, gjithçka po shkon normalisht por kushtojini vëmendje mënyrës se si silleni.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Mbyllni sytë dhe mendoni nëse kjo është me të vërtetë jeta që keni imagjinuar gjithmonë. Kohët e fundit keni kaluar një periudhë të errët në jetën tuaj dhe ka qenë faji i disa zgjedhjeve të këqija. Asnjëherë nuk është vonë të marrim kthesën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Java po fillon dhe tashmë do të duhet të përballeni me problemet e para. Në punë, për shkak të një gabimi nga ana e një kolegu, do të jeni të detyruar të konsumoni dyfish më shumë energji, ndërsa në dashuri gjithmonë do të luftoni për të njëjtën arsye.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Këtë të hënë, Venusi dhe Marsi do të përfundojnë kalimin e tyre në qiellin tuaj dhe kjo do t’ju çlirojë nga disa nga nervozizmat që keni grumbulluar në javët e fundit. Përgatituni për një telefonatë të rëndësishme pasdite.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Shtyni çdo takim që keni pasur për këtë të hënë, deri në mesjavë. Në punë po kaloni një moment krize, nevojitet një ndryshim rrënjësor në mënyrë që të jeni në gjendje të adresoni më mirë të gjitha mundësitë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Me Hënën e favorshme jeni gati të arrini suksese të mëdha dashurie. Për një kohë të gjatë tashmë, ju jeni duke parë, nga kjo e hënë do të jetë dita e duhur për të vepruar. Ndryshime të mëdha po vijnë në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Duhet qetësi për t’u përballur me problemet që do të hasni këtë të hënë. Në punë, një fatkeqësi mund të shtyjë një takim të rëndësishëm ndërsa jeni në dashuri, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Një fillim vërtet i jashtëzakonshëm. Më në fund, një lajm i mirë do të mbërrijë si në frontin e punës ashtu edhe në dashuri, mbase keni arritur të merrni atë që keni vendosur të bëni.

Shto Koment