Showbiz

‘S’ka kuptim festivali po nuk këndova unë’/ Marina Vjollca thumbon Alketa Vejsiun, çfarë tha në mes të skenës

Në një version tjetër të Festivalit të 58-të të RTSH-së të titulluar “Jasha Festival” ka tentuar që të këndojë.
Featured image of article: ‘S’ka kuptim festivali po nuk këndova unë’/ Marina Vjollca thumbon Alketa Vejsiun, çfarë tha në mes të skenës Alketa Vejsiu dhe Marina Vjollca

TIRANË– Moderatorja e “Klanifornia” Marina Vjollca ka thumbuar kolegen e saj, Alketa Vejsiun.

Në një version tjetër të Festivalit të 58-të të RTSH-së të titulluar “Jasha Festival” ka tentuar që të këndojë.

Ka kuptim festivali po nuk këndoi moderatorja”,-tha Marina duke qeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në Festivalin e 58-të të RTSH-së Alketa Vejsiu ishte në qendër të kritikave pasi këndoi gjatë spektaklit.

(k.m./dosja.al)

 

Shto Koment