Politike

“S’ju mbaj dot të dyve përnjëher”/ Klosi nuk përmbahet ne studio, shpërthen përballë Ademit dhe Shanos: Unë s’e kam problem, por…

I ftuar në “Çim Peka live”, Klosi u revoltua sepse nuk po i jepej mundësia që të përgjigjej në lidhje me shembjet që janë bërë në plazhin e Velipojës.
Featured image of article: “S’ju mbaj dot të dyve përnjëher”/ Klosi nuk përmbahet ne studio, shpërthen përballë Ademit dhe Shanos: Unë s’e kam problem, por… Blendi Klosi, Voltana Ademi dhe Dritan Shano

TIRANË– Ministri i Turizmit Blendi Klosi është nxehur një natë më parë teksa për fliste për situatën në zonat turistike në Shqipëri.

I ftuar në “Çim Peka live”, Klosi u revoltua sepse nuk po i jepej mundësia që të përgjigjej në lidhje me shembjet që janë bërë në plazhin e Velipojës.

Në momentin që Klosi fliste, ndërhynin dy të ftuarit e tjerë, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi dhe eksperti i ekonomisë, Dritan Shano.

Këtu, ministri shpërtheu duke thënë se të qetësoheshin se ai nuk i mbante dot të dy përnjëher.

Pjesë nga biseda

Blendi Klosi: Po ta them pra ta them se nuk ju mbaj dot të dyve për njëher…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Voltana Ademi: Në Shkodër s’ka pasur bare tre-katër katëshe…

Blendi Klosi: Ore po ju s’të lini të flasësh, u në s;e kam problem por edhe publiku duhet të kuotojë ndonjë gjë nga këto që flasim…

Voltana Ademi: Po, po

Dritan Shano: Vazhdoni, përgjigjuni…

(f.m/dosja.al)

Shto Koment