Showbiz

Sjell në jetë një djalë/ Këngëtarja shqiptare bëhet sërish nënë, poston foton e parë të bebushit: U bekuam me ardhjen tënde

FOTO
Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një djalë.
Featured image of article: Sjell në jetë një djalë/ Këngëtarja shqiptare bëhet sërish nënë, poston foton e parë të bebushit: U bekuam me ardhjen tënde Ryva Kajtazi
Përditësuar:

KOSOVE– Ditën e sotme këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e gëzueshëm e ka ndarë vetë këngëtarja, përmes me një foto të postuar në Instagram aty ku shfaqet dora e vogëlushit.

Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, shkruan Ryva.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në muajin mars të këtij viti, këngëtarja zbuloi në ditën e lindjes së saj se do të bëhej nënë për herë të dytë ku përmes një fotoje ekspozoi barkun e rrumbullakosur dhe tregonte gëzimin e madh që ndjente për faktin se do të bëhej sërish nënë.

Kujtojmë që këngëtarja dhe bashkëshorti i saj janë gjithashtu prindër të një vajze.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment