Virale

“Simboli i komunizimit çdo ditë dhe më shumë po ringjallet”/ FOTOT që s’u panë nga Kuvendi, ministrin përshëndet Gjinushin me grusht, Velaj sjell në sallë trendet më të fundit

Ndërsa në një foto të ministrit Bledi Çuçi dhe kreut të Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushit, Rama shkruan: Simboli i komunizimit çdo ditë dhe më shumë po ringjallet.
Featured image of article: “Simboli i komunizimit çdo ditë dhe më shumë po ringjallet”/ FOTOT që s’u panë nga Kuvendi, ministrin përshëndet Gjinushin me grusht, Velaj sjell në sallë trendet më të fundit Pamje nga Kuvendi

TIRANË– Kuvendi i Shqipërisë sot është shoqëruar me debate mes opozitës dhe maxhorancës. Por pak para se të hynin në sallë, deputetët kanë bërë një “paradë” të shkurtër duke zbuluar veshjet e tyre.

Në fotot e publikuara nga fotografi Agim Rama vihet re që nuk kanë munguar rrobat me shumë ngjyra. Ndërsa në një foto të ministrit Bledi Çuçi dhe kreut të Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushit, Rama shkruan: Simboli i komunizimit çdo ditë dhe më shumë po ringjallet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo pasi mënyrë më e re e takimit është ajo me grusht. Për më shumë ndiqni fotogalerinë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment