Showbiz

“Silver fox” e Hollywoodit: Këta aktorë duken edhe më të mirë sa më shumë plaken

Në vend që të largohen nga e pashmangshmja, shumë fytyra të Hollivudit kanë pranuar veten e tyre dhe flokët e argjenda duke marrë një tjetër pamje por edhe nofkën "silver fox".
Featured image of article: “Silver fox” e Hollywoodit: Këta aktorë duken edhe më të mirë sa më shumë plaken Matt LeBlanc

SHBA- Herët ose vonë, njerëzit plaken! Në vend që të largohen nga e pashmangshmja, shumë fytyra të Hollivudit kanë pranuar veten e tyre dhe flokët e argjenda duke marrë një tjetër pamje por edhe nofkën “silver fox”. Për kë bëhet fjalë?

Përmendim sigurisht të parin George Clooney, Matt LeBlanc, Richard Gere etj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m.dosja.al)

 

Shto Koment