Showbiz

Silvana me ‘ballkon të rrezikshëm’ drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë pasi e ‘gjuajti’ Kujtim Gjuzi

Mesa duket Silvana Bushati ka plane të reja në jetën e saj.
Featured image of article: Silvana me ‘ballkon të rrezikshëm’ drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë pasi e ‘gjuajti’ Kujtim Gjuzi Silvana Bushati dhe Kujtim Gjuzi

TIRANË– Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore është shfaqur krejt ndryshe në rrjetet sociale.

Me fustan të bardhë dhe me lule në duar, Bushati që deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksi duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’ duke sikur po thur plane të reja në jetën e saj.

S’dimë të themi nëse vërtet ish-volejbollistja shqiptare që tashmë është zv/president në Partinë Konservatore ka plane për martesë, apo bëhet fjalë thjesht për një set fotografik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Silavana Bushati ka marrë një bujë mediatike së fundmi, pasi deputeti Kujtim Gjuzi e ‘gjuajti’ live, teksa ishin të ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment