Showbiz

‘A të përdori Kujtim Gjuzi?’, Silvana Bushati s’e konsideron: Ai do të jetë si Donald Trump, është pak shumë…

E pyetur nga Bieta nëse Kujtim Gjuzi e kishte përdorur imazhin e saj për arsye politike, ish-volejbollistja e mohoi duke u shprehur se ajo nuk kishte plane afatgjata në politikë, edhe pse po planifikontë që të kandidonte shumë shpejt. 
Featured image of article: ‘A të përdori Kujtim Gjuzi?’, Silvana Bushati s’e konsideron: Ai do të jetë si Donald Trump, është pak shumë… Silvana Bushati dhe Kujtim Gjuzi

TIRANË– Silvana Bushati, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ka treguar lidhur me planet e saj më të afërta, që sipas saj kishin lidhje me televizionin dhe politikën. 

E pyetur nga Bieta nëse Kujtim Gjuzi e kishte përdorur imazhin e saj për arsye politike, ish-volejbollistja e mohoi duke u shprehur se ajo nuk kishte plane afatgjata në politikë, edhe pse po planifikontë që të kandidonte shumë shpejt. 

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Silvana Bushati: Politika nuk është synim i madh për mua. Është synim që të kandidoj shumë shpejt.

Bieta: Mos mori pak nga fama jote Kujtim Gjuzi?

Silvana Bushati: E kam thënë unë që ai do të jetë si Donald Trump, në qendër të vëmendjes. Po Donaldi është pak shumë…Nuk e përdori nejse, puna e tij.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment