Aktualitet

Silva Bino humb nënën e saj, prek me dedikimin: Qëndrestarja që gjente zgjidhje për cdo gjë. Shpirti jot do të jetë përherë me ne

Silva Bino ka njoftuar se nëna e saj, Erifili është ndarë nga jeta. 
Featured image of article: Silva Bino humb nënën e saj, prek me dedikimin: Qëndrestarja që gjente zgjidhje për cdo gjë. Shpirti jot do të jetë përherë me ne Silva Bino

TIRANË– Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik (ISHP), Silva Bino ka njoftuar se nëna e saj, Erifili është ndarë nga jeta.

E bukura e mencura time, qëndrestarja që gjente zgjidhje për cdo gjë. Shpirti jot do të jetë përherë me ne”, shkruan Silva Bino në postimin e vet në rrjetet sociale për humbjen e nënës së vet, duke postuar edhe një foto të hershme të nënës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi

Nuk dihet nëse nëna e Binos ka ndërruar jetë nga Covid apo ndonjë sëmundje tjetër shoqëruese. Kujtojmë se pak kohë më parë vetë Bino u infektua me Covid, mirëpo arriti ta kalonte.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment