Showbiz

“Siç më quan ai…”/ Armina Mevlani fotografon pjesët intime para pasqyrës, vetëm me bikini zbulon si e thërret Shëlzen Berisha

Ajo ka fotografuar veten para pasyrës ku shihen pjesët intime të trupit të blogeres.
Featured image of article: “Siç më quan ai…”/ Armina Mevlani fotografon pjesët intime para pasqyrës, vetëm me bikini zbulon si e thërret Shëlzen Berisha Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

TIRANË– Blogerja Armina Mevlani ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetet sociale mënyrën se si partneri i saj Shkëlzen Berisha e thërret me përkëdheli.

Ajo ka fotografuar veten para pasyrës ku shihen pjesët intime të trupit të blogeres.

Veshur vetëm me bikini të zeza, Mevlani zbulon se Berisha e thërret ‘venus’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Venus, siç më quan ai”, shkruan blogerja krah fotos.

Foto e publikuar nga Armina Mevlani

Dyshja janë prej vitesh në një lidhje të konsoliduar. Ata kanë realizuar edhe fejesën, ndërkohë që planet për dasmë i pezulloi pandemia e koronavirusit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment