Politike

“Si veshka në mes të dhjamit”, Ulsi Manja i qeshur mes grave socialiste (FOTO)

Ulsi Manja shfaet i qeshur mes grave socialiste.

Tiranë- Kreu i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja së fundmi është shfaqur mes grave politikane.

Në një foto të publikuar nga Agim Rama, Manja shfaqet me Elona Gjebrean, Aurora Marën, Blerina Gjylametin dhe disa deputete të tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duhet të themi se Manja shfaqet i qeshur në krah të zonjave socialiste.

J.V/Dosja.al

Shto Koment