Politike

“Si ta futi Rama?” Majko komenton pozicion e tij në ‘vijën e zjarrit’, zbulon logon rezervë: Atë 19-tën ku ta kesh!

VIDEO
I ftuar në “Klanifornia”, Majko u pyet se përse ‘ia futi’ kryeministri Edi Rama në këtë formë dhe tha se në fakt ai ka një logo rezervë për fushatën.
Featured image of article: “Si ta futi Rama?” Majko komenton pozicion e tij në ‘vijën e zjarrit’, zbulon logon rezervë: Atë 19-tën ku ta kesh! Edi Rama dhe Pandeli Majko

TIRANË– Ministri dhe kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Tiranë, Pandeli Majko, i cili është pozicionuar në vendin e 19 e konsideruar si “vija e zjarrit” ka komentuar me humor renditjen e tij.

I ftuar në “Klanifornia”, Majko u pyet se përse ‘ia futi’ kryeministri Edi Rama në këtë formë dhe tha se në fakt ai ka një logo rezervë për fushatën.

Pjesë nga biseda:

Albano Bogdo: Si ta futi Rama, lihesh ti i 19-ti?!

Pandeli Majko: Kjo është arsyeja pse unë… Një nga logot rezervë të fushatës është: atë 19-tën ku ta kesh!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Albano Bogdo: Shiko pak çfarë ka thënë shoku juaj. (shfaqet sinkroni me Arben Ahmetajn).

Albano Bogdo: Kush ia bëri “puçin’”, Luljeta Bozo apo Najada Çomo?

Arben Ahmetaj: Të dyja (Mbyllet sinkroni).

Albano Bogdo: E shikon?

Pandeli Majko: Ahmetaj është simbol i taksës prograsive, sa më shumë punon, aq më shumë taksohesh.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Si ta futi Rama?” Majko komenton pozicion e tij në ‘vijën e zjarrit’, zbulon logon rezervë: Atë 19-tën ku ta kesh!

  1. Burr qe vetem qiesh …hahahaha …ky as te ben as te leshin as te karfshon …ky ??? Coje ke mandakarlifornia …hihihihi …qiesh cik qiesh …hihihihi

Shto Koment