Showbiz

‘Si Sadna te Bidaii’, vajza e Jonida Shehut e paska ‘tepruar’ me grimin (FOTO)

Jonida Shehu ka shpërndarë disa foto ku tregon se s’i është katandisur e vogla e saj me produkte kozmetike!
Featured image of article: ‘Si Sadna te Bidaii’, vajza e Jonida Shehut e paska ‘tepruar’ me grimin (FOTO) Moderatorja, Jonida Shehu.

TIRANE- Moderatorja, Jonida Shehu ka vendosur t’i kushtojë pak rëndësi vetes dhe të kujdeset për pamjen e saj para emisionit të saj, por ka marrë dhe vajzën me vete.

Mesa duket si të gjitha vajzat, edhe vogëlushja Kristal, ka dëshirë të bëjë make-up. Parukieria paska pasur kohë të lirë dhe ja ka kushtuar të voglës duke i bërë grimin. Mami Jonida ka shpërndarë fotot pas grimit dhe e krahason vajzën me indianet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kur parukieria ka kohë të lirë dhe ti përfundon si Sadna te Bidaii. Kush është për një Soiree indiane”,-shkruan Jonida Shehu përkrah fotove të vajzës.

Foto e vajzës së Jonida Shehut, me make-up.
Foto e vajzës së Jonida Shehut, me make-up.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment