Showbiz

Si rrallëherë Eneda Tarifa poston foto me bikini, mbështetur në shkëmb ekspozon të pasmet (FOTO)

Eneda Tarifa ka publikuar një foto me bikini, teksa nxjerr në pah format e saj buzë detit.
Featured image of article: Si rrallëherë Eneda Tarifa poston foto me bikini, mbështetur në shkëmb ekspozon të pasmet (FOTO) Këngëtarja, Eneda Tarifa.

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar një pozë nga pushimet e saj buzë detit. Veshur me bikini, si rrallëherë, këngëtarja ka zgjedhur ta bëjë publike një foto, teksa është mbështetur në një shkëmb.

Në pah kanë dalë format e saj. E vendosur me kurriz, në sy bien të pasmet e saj! Këngëtarja ka qenë mjaft e rezervuar në publikimin e fotove të tilla.   

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mezi po e mbaja”,shkruan Eneda Tarifa bashkëngjitur fotos së publikuar duke ju referuar shkëmbit në të cilin është mbështetur.

Postimi i Eneda Tarifës.

(R.L/Dosja.al)                     

Shto Koment