Aktualitet

Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse (Video)

Cili është aksioni i fshehtë përmes të cilit Grekët, Serbët dhe Turqit po pushtojnë Shqipërinë?

Si u morën vendimet antishqiptare në heshtje ? Çfarë fshihet pas tyre ? Ndiqni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga Top-Channel

Një Koment në “Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse (Video)

  1. Or Gomare a nuk e kuptoni akoma se qeveritaret e 30 viteve te fundit jane vetem shitesit e Shqiperise,edhe nji analfabet dota kuptonte se cfare mendimi kane keta te tre dhe vetem ju se kuptoni ose nuk doni ta kuptoni,historjanet e Shqiperise thuan ku ka Grek ata u zhduken pra neqoftese ata u zhduken kush i zavendesoj ata Arvanitet Shqiptaret e asimiluar qe punonin si skllever per bizantinin 10 shekuj dhe kur erdhi Turku u larguan se bshku per ne Greqi dhe ata Arvanitet e duan Shqiperine e Jugut sot.kurse Serbit nuk i intereson aspak kombi Shqiptare por vetem Duresi, deti,dhe Shqiperija e veriut pa Shqipetaret.A nuk i kuptoni Turqit ju ata i pranojne Shqiptaret qe keshtu te boshadiset Shqiperija dhe tu mbetet falas atyre dyve,pra e vetmja menyre qe shpeton Shqiperine esht bahkimi i popullit me nji parti popullore Shqiptare ,dhe jo demokratet,socialistet ,dhe LSI pse krejt keta jan tradhtare te vendit dhe te kombit.

Shto Koment