Showbiz

Si nëpër filma, shikoni shtëpinë super luksoze, 3 milionë dollarëshe të Selena Gomez(FOTO)

Me oborr të gjerë, dhe ambiente super luksoze e komode, s’kishte si të ishte ndryshe. 

TIRANË- Këngëtarja e mirënjohur Selen Gomez është një prej emrave më të njohur të muzikës në botë, ku me mijëra vajza e kanë idhull.

Këngëtarja ka kaluar disa vështirësi në jetë, ku si shkak i problemeve me veshkat ju nënshktua një operacioni ku shoqja e saj e ngushtë i dhuroi njërën veshkë. Si dhe problemet me Justin, ish-të dashurin e saj që sot është martuar me modelen e njohur Haily.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi mediat e huaja kanë publikuar fotot nga shtëpia e saj e super luksoze, ku mendohet të ketë kushtuar rreth 3 milionë dollarë. Me oborr të gjerë, dhe ambiente super luksoze e komode, s’kishte si të ishte ndryshe.

A.C/Dosja.al

Shto Koment