Showbiz

“Si në bordello”, pasi publikon videon me femra të zhveshura, Enca ‘i përvishet’ ndjekësit që bëri një gabim ‘të madh’ (VD)

Enca ka postuar një video ku shfaqen disa femra duke ekspozuar të pasmet, por nuk lë pa replikuar me një ndjekës që i etiketon si në bordello.
Featured image of article: “Si në bordello”, pasi publikon videon me femra të zhveshura, Enca ‘i përvishet’ ndjekësit që bëri një gabim ‘të madh’ (VD) Këngëtarja, Enca Haxhia dhe pamje nga videoja e publikuar.

TIRANË– Enca Haxhia vjen gjithmonë në vëmendje me provokimet e saj. Kësaj radhe këngëtarja ka vendosur të publikojë një video ku shfaqen femra ‘të zhveshura’ duke tundur të pasmet.

Të veshur me taka dhe me bikini, disa shtrirë në tokë e disa në stola, ndjekësit nuk kanë nguruar të lënë dhe komente kritikuese dhe ofenduese.

“Dhe femra me taka dhe pikini vetëm në bordello kam parë dhe te kjo video,”- i shkruan një ndjekës.

Duket se komentuesi e kishte fjalën për ‘bikini’, por ka ngatërruar një shkronjë. Aq është dashur që Enca të tallet keq me të.

“Hahahhahaha po ç’pikin mo i zi,”- i përgjigjet Enca.                                              

Me sa duket të gjitha skenat janë pjesë e videoklipit të ri, që këngëtarja pritet të publikojë së shpejti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Replikat mes Encës dhe komentuesit.

 

View this post on Instagram

 

Miremengjesi ☀️ Woke up like this 🤦🏼‍♀️ Jealous much ? 💅🏽

A post shared by ENCA (@enca) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment