Showbiz

Si kanë ndryshuar ndër dekada 18 legjendat e Hollivudit (FOTOT)

Sot do t'ju kujtojmë se si dukeshin këta 18 aktorë dhe aktore në fillimin e karrierës së tyre dhe sesi duken ata sot.
Përditësuar:

TIRANË- Teksa shohim sot yjet e Hollivudit me kaq e kaq vite në karrierën e tyre të suksesshme vihet re edhe plakja e tyre jo vetëm në vite por edhe në fytyrë.

Sot në këtë artikull me disa foto të marra nga Brightside, ju tregojmë sesi kanë ndryshuar personazhet më të famshëm të Hollivudit në kaq vite.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot do t’ju kujtojmë se si dukeshin këta 18 aktorë dhe aktore në fillimin e karrierës së tyre dhe sesi duken ata sot.

Burimi:  Brightside 
A.C/Dosja.al

Shto Koment