Aktualitet

Si ju ikën stresi që të rinisin fluturimet? Flet kontrollorja Ndreca: Jemi gati për bisedime!

Në një lidhje në "Opinion", Ndreca u pyet nga gazetari Blendi Fevziu se çfarë mund të bëhet që atyre tu largohet stresi dhe më pas të rinisin fluturimet.
Featured image of article: Si ju ikën stresi që të rinisin fluturimet? Flet kontrollorja Ndreca: Jemi gati për bisedime! Blendi Fevziu dhe Flora Ndreca

TIRANË– Flora Ndreca, një nga kontrolloret që është futur në protestë bashkë me kolegët e saj ka treguar është gati të ulet në bisedime. Në një lidhje në “Opinion”, Ndreca u pyet nga gazetari Blendi Fevziu se çfarë mund të bëhet që atyre tu largohet stresi dhe më pas të rinisin fluturimet.

Pjesë nga biseda:

Blendi Fevziu: Po çfarë mund të bëjmë zonja Ndreca, që ju t’ju ikë stresi dhe të rinisin fluturimet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Flora Ndreca: Po, jua them unë. I drejtohem të gjithë opinionit publik dhe u them që të gjithë ne jemi gati për të negociuar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment