Showbiz

“Si fshatare bishtpërpjetë”, Fiori Dardha s’le gjë pa i thënë ndjekëses: Kësaj fshatares…e dëshpëruar (FOTO)

Fiori Dardha preferon që kritikat pa vend t’ju kthejë përgjigjen e merituar!
Featured image of article: “Si fshatare bishtpërpjetë”, Fiori Dardha s’le gjë pa i thënë ndjekëses: Kësaj fshatares…e dëshpëruar (FOTO) Moderatorja, Fiori Dardha.

TIRANË– Moderatorja Fiori Dardha është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë shkëmben biseda me ndjekësit e saj. Por, mesa duket Fiori ka pikasur ndër të tjerë një koment në fotot e saj, që nuk i ka pëlqyer aspak.

“Oi o zot si fshatare je dhe bisht përpjetë njëkohësisht,”– i shkruan një komentuese moderatores.

Pas këtij komenti Fiori Dardha nuk j aka përtuar ndjekëses, duke e demaskuar në faqen e saj në Instagram bashkë me profilin e saj.

“E ta mendosh që kësaj fshatares (lindur dhe rritur në mes të Tiranës), i ke bërë follow ti ‘parisienia”. Njerëzit qytetarë nuk shkruajnë komente si ky i yti. Në asnjë rast! Uroj të mos jesh e dëshpëruar!”- shkruan Firoi Dardha në përgjigje të komentit të mësipërm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, nuk është ndalur vetëm me një përgjigje bashkëngjitur komentit. Moderatorja e ka publikuar në profilin e saj në InstaStory, mbi të cilin shkruan: Ja dhe Ilda, që qenka mërzitur shumë…Mos ndoshta duhet të mbyll Instagramin që të qetësohet Ilda parisienia? E ta mendoni, që Ilda më ndjek në Instagram…

Postimi i Fiori Dardhës në rrjete sociale.

Postimi i Fiori Dardhës në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment