Politike

Si dy shoqe të ngushta! Yuri Kim dhe Elisa Spiropali, nuk ndahen në Korçë, iu bashkohet edhe ministri Peleshi. Kafe dhe kokteil në Pazar…

Bashkë me to, nuk mungoi në takim as ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi dhe bashkëshortja e tij duke konsumuar një kafe dhe nga një kokteil.
Featured image of article: Si dy shoqe të ngushta! Yuri Kim dhe Elisa Spiropali, nuk ndahen në Korçë, iu bashkohet edhe ministri Peleshi. Kafe dhe kokteil në Pazar… Elisa Spiropali dhe Yuri Kim

KORÇË– Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Të dyja janë parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës në “MIK Festival”, i cili është zhvilluar në qytetin e Korçës. 

Bashkë me to, nuk mungoi në takim as ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi dhe bashkëshortja e tij duke konsumuar një kafe dhe nga një kokteil. Gjatë pasdites në kafenetë e Pazarit të Vjetër të Korçës, në rrjetet sociale, është Elisa Spiropali që poston vetë foto në rrjetet sociale, duke mos e fshehur shoqërinë me ambasadoren. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment